Archiv novinek

23. ledna 2014

Horváth si zahrál na „pivonoše“. Kolik piv načepoval do mistrovské trofeje?

Je prvním fotbalovým kapitánem, který zvedl nad hlavu zbrusu nový pohár pro mistra Gambrinus ligy. I proto se plzeňský matador Pavel Horváth stal tím, kdo symbolicky ukončil road show nablýskané trofeje pod názvem „Trophy Tour“.
29. prosince 2013

Rozzářené oči dětí i zvídaví dospělí. Taková byla Trophy Tour 2013!

S blížícím se koncem kalendářního roku se uzavřel také projekt Ligové fotbalové asociace Trophy Tour 2013. Za dva a půl měsíce obešel pohár pro vítěze patnáct prvoligových celků a rozdal nespočet radosti i zážitků.
15. prosince 2013

VIDEO: Vánoce s Klokanem - a s Trophy Tour

Do Vánoc zbývá jenom pár dní a fanoušci mohou vzpomínat, jak v Ďolíčku proběhlo tradiční předvánoční setkání. Program byl přizpůsoben nejenom dětem, pro které byly připravené soutěže a další atrakce, ale sobotní odpoledne si museli užít i dospělí návštěvníci.
09. prosince 2013

Trophy Tour zavítala opět do Znojma, na náměstí zněly tóny rapu

Nový pohár pro vítěze Gambrinus ligy se znovu přesunul do Znojma, kde ho ve dvou dnech dnech čekal pěkně nahuštěný program. Potěšit se z něj mohli občané města i ti nejmenší fotbalisté.
29. listopadu 2013

Pohár pro mistra ligy se v Jihlavě podíval do školy i City Parku

V rámci Trophy Tour 2013 se nablýskaný pohár pro šampiona Gambrinus ligy dostal do Jihlavy, kde si ho užívá místní klub z Vysočiny. Dnes večer bude trofej i přímo na stadionu, fanoušci si ji budou moci vyfotit během poločasu utkání proti Slovácku.
26. listopadu 2013

V rámci Trophy Tour věnovalo Slovácko 20 000 sdružení Korunka

1.FC Slovácko se na závěr podziní části Gambrinus ligy doslova příkladně zapojilo do roadshow LFA Gambrinus liga Trophy Tour 2013. Slovácko tak mohlo na tři dny vlastnit, „využít“ a hlavně opatrovat pohár pro vítěze Gambrinus ligy.
25. listopadu 2013

Vysočina zve na plejádu mistrů!

Přijďte si v úterý 26. listopadu od 17:30 hodin z blízka prohlédnout nejcennější českou fotbalovou trofej do jihlavského City Parku! Dále se můžete těšit na kousky mistra světa ve footbag freestylu Jana Webera, na autogramiádu vybraných hráčů FC Vysočina a na soutěže o zajímavé ceny a vstupenky!
22. listopadu 2013

Legendy Zbrojovky si osahaly pohár pro mistra ligy

Jedenácté zastavení roadshow s názvem Trophy Tour se ve čtvrtek podvečer odehrálo v brněnské galerii Vaňkovka. Na trofej pro mistra ligy, která putuje po všech šestnácti českých prvoligových štacích, si před vánočně vyzdobeném prostředí sáhly i brněnské fotbalové legendy.
21. listopadu 2013

Znojmo potěšilo také své nemocné fanoušky

V rámci Trophy Tour 2013 vzali hráči Znojma nablýskanou trofej pro mistra Gambrinus ligy i na místní dětské oddělení, kam přišlo rozdávat radost hned pět fotbalistů. O den dříve se nová trofej dostala také do mateřských škol či na fotbalový turnaj.
19. listopadu 2013

Trophy Tour směřuje do Brna! Vystavena bude v Galerii Vaňkovka

V rámci roadshow Ligové fotbalové asociace (LFA) Gambrinus liga Trophy Tour 2013 zavítá trofej pro vítěze nejvyšší ligy také do Brna, kde se ukáže ve čtvrtek 21. listopadu od 17:00. Celá akce se uskuteční v centru moravské metropole - v Galerii Vaňkovka.
18. listopadu 2013

Nákupní centrum Eden patřilo sešívaným!

Obrovský zájem byl v páteční podvečer o autogramiádu bývalých hráčů Slavie, kteří v sešívaném dresu vybojovali mistrovské tituly. V rámci Trophy Tour si pro podpis přišlo do NC Eden několik set fanoušků!
14. listopadu 2013

Sešívaní se chystají na svoji Trophy Tour

V pátek 15. listopadu v 16 hodin se v NC Eden uskuteční autogramiáda hráčů Slavie, kteří v červenobílém dresu získali mistrovský titul. Autogramiáda tak odstartuje akci Gambrinus liga Trophy Tour.
11. listopadu 2013

Putování poháru se v držení sparťanů přehouplo do druhé poloviny

Takových přesunů ve třech dnech trofej pro mistra Gambrinus ligy ještě nezažila! Ve čtvrtek ráno byla pod vedením sportovního ředitele FK Dukla Praha trofej u žáků pražských základních škol, ale již odpoledne se představila v rámci boleslavské „tour“ v OC Bondy. A v pátek?
08. listopadu 2013

Trofej vedle korunovačních klenotů i u dětí školou povinných

Za první měsíc se pohár pro mistra Gambrinus ligy dostal již na mnohé místa. Ale aby Trophy Tour probíhala společně s výstavou korunovačních klenotů? To tu ještě nebylo. V pražském obchodním centru Šestka se ve středu 6. listopadu konaly hned dvě významné události. Dlouhodobou výstavu korunovačních klenotů Karla IV. doplnila výstava klenotu Gambrinus ligy.
06. listopadu 2013

Trophy Tour pražské Dukly? Klenot ligy ve společnosti klenotů korunovačních

Jste z Prahy a chtěli byste pěkně zblízka vidět trofej pro mistra Gambrinus ligy? Pak máte jedinečnou možnost! Ve středu 6. listopadu bude v rámci akce Gambrins liga Trophy Tour 2013 pohár představen v obchodním centru Šestka (Fajtlova 1090/1, Praha 6). Ale pozor, k vidění tam toho bude mnohem víc...
04. listopadu 2013

Hráči Sigmy při Trophy Tour pokřtili nový kalendář!

Kroky fanoušků SK Sigma Olomouc směřovaly v první listopadový den do nedávno otevřené Galerie Šantovka. Právě tam se od páté odpolední uskutečnila hlavní akce olomouckého zastavení mistrovského poháru v rámci Gambrinus liga Trophy Tour 2013.
01. listopadu 2013

SK Sigma představí fans v Šantovce novou trofej pro mistra Gambrinus ligy

Hlavní akce olomoucké Trophy Tour je v Galerii Šantovka naplánována na 1. listopad se začátkem v 17:00. „Mimo možnosti dotknout se či vyfotit s trofejí pro mistra ligy se mohou fanoušci Sigmy spolu s ostatními návštěvníky Galerie Šantovka těšit na aktivní účast hráčů i klubových legend.
01. listopadu 2013

VIDEO: Krásné cheerleaders roztančily Trophy Tour v Liberci

Pravda, pro fanoušky Slovanu není návštěva trofeje pro vítěze Gambrinus ligy až takovou novinkou. Přeci jenom ji Severočeši z Podještědí zdvihli nad hlavu v novodobé historii ligy již třikrát. Nicméně když ve čtvrtek 31. října zavítal v rámci Trophy Tour do Liberce pohár nový, o který kluby bojují teprve druhým rokem, zavítalo do OC Forum na 500 fanoušků!
25. října 2013

Teplice ukázaly trofej školákům!

Trofej pro vítěze Gambrinus ligy se v pátek 25. října ráno dostala v rámci projektu Trophy Tour do lázeňského města Teplice.Než bude vystavena v sobotu na velké akci v obchodním centru Olympia Teplice, tak v pátek absolvovala několik zastávek. Na nich potěšila zejména ty z mladších fanoušků a fanynek teplické kopané! První zastávkou byla ZŠ Maršovská v Teplicích, kam spolu s pohárem zamířil také obchodní a marketingový ředitel Ing. Petr Heindereich a hráči Michael Lüftner a Patrik Lukáč.
24. října 2013

Teplice představí trofej také žákům základní a střední školy

Už tuto sobotu budou mít tepličtí příznivci jedinečnou možnost podívat se na pohár pro mistra Gambrinus ligy, který nyní cestuje po republice v rámci roadshow Ligové fotbalové asociace (LFA) Gambrinus liga Trophy Tour 2013.
17. října 2013

VIDEO: Trofej potěšila fanoušky FK Baumit Jablenc

Již třetí trofej letos zavítala do Jablonce. Po květnovém triumfu v Poháru České pošty a červencovém vítězství nad Plzní v Superpoháru se jabloneckým představila i třetí trofej – ta nejkrásnější a nejhodnotnější, kterou v České republice naleznete! Trofej pro mistra Gambrinus ligy
15. října 2013

Jablonečtí zvou na středeční Trophy Tour. Přijdete?

Příznivci Jablonce mají ve středu jedinečnou příležitost prohlédnout si z blízka trofej pro mistra ligy! Ligová fotbalová asociace jí představí v rámci třetí zastávky trofeje při Gambrinus liga Trophy Tour 2013.
11. října 2013

Trophy Tour v režii Baníku Ostrava

Trofej v pátek absolvovala svoji druhou zastávku své celorepublikové pouti. Svůj lesk, výjimečnost a krásu představila fotbalem dýchající Ostravě. Mimo možnosti spatřit, dotknout se a vyfotit se s trofejí se mohli přítomní fanoušci obohatit o cenné autogramy hráčů Baníku, které v OC Futurum reprezentovali Vladan Milosavljev, Michal Frydrych, Jan Zawada, Marek Šichor, Nenad Dedić a speciální host Radek Slončík.
10. října 2013

VIDEO: Trophy Tour odstartovala v Plzni ve velkém stylu!

To byl start! Gambrinus liga Trophy Tour 2013 začala skutečně velkolepě! Vedle mistrů Gambrinus ligy se více než 500 fanoušků Viktorie představil také několikanásobný mistr světa ve footbagu Jan Weber a jeho vystoupení bylo stejně jako celý podvečer v OC Olympia Plzeň úchvatné.
09. října 2013

FOTO: První ochutnávka fotek z plzeňské Trophy Tour

Gambrinus liga Trophy Tour 2013 odstartovala! Kde jinde, než v městě, které právem nese přízvisko mistrovské! Za účasti elitních hráčů českého šampiona, FC Viktoria Plzeň, se stovky fanoušků zúčastnily první ze zastávek na pouti trofeje Českou republikou. Čekaly na ně autogramiády, focení se s trofejí, soutěže a footbagové exhibice mistra světa této disciplíny Jana Webera.
08. října 2013

V Plzni je vše připraveno, fanoušci se mají na co těšit!

Jenom pár hodin dělí fanoušky jak plzeňské Viktorie tak celé Gambrinus ligy od startu nového projektu Ligové fotbalové asociace (LFA) Gambrinus liga Trophy Tour 2013. A FC Viktoria Plzeň hlásí do světa: "Jsme připraveni!"
07. října 2013

Gambrinus liga Trophy Tour 2013 STARTUJE!

Když ji plzeňský kapitán Pavel Horváth na konci minulé sezóny zvedal nad hlavu, odbyla si svou premiéru. Nová trofej pro mistra Gambrinus ligy teď zamíří i k fanouškům české nejvyšší soutěže. Projekt Ligové fotbalové asociace „Trophy Tour" startuje už tuto středu 9. října právě v Plzni. Nablýskaná kráska poté procestuje celou zemi, aby své vnady ukázala všem příznivcům.